Martin Glas uit Eindhoven heeft Evers & Evers Glas uit Helmond overgenomen. Met de inlijving van Evers & Evers Glas verstevigt Martin Glas zijn positie als marktleider in de glasindustrie. ‘Deze strategische zet past in een reeks acquisities die leiden tot een krachtig, toekomstbestendig bedrijf’, aldus Martin Glas.
‘Onze strategie is helder’, zegt Toon van Moorsel, DGA van Martin Glas. ‘Wij willen toonaangevend zijn in de glasindustrie. Dat betekent investeren in vakmanschap, innovatie en klantgerichte service. Door de samenwerking met Evers & Evers Glas voegen we niet alleen veel expertise op interieurglas toe aan onze organisatie, maar ook decennia aan kennis en ervaring.’ De vestiging van Martin Glas in Helmond is opgeheven en klanten kunnen voortaan terecht bij Martin Glas – Evers & Evers aan de Zuiddijk 26.
Martin Glas: ‘Glas Erop!’
Beide organisaties delen het motto: ‘Glas Erop!’, dat de gezamenlijke ambitie en daadkracht onderstreept. ‘Met deze stap verstevigen Martin Glas en Evers & Evers Glas hun positie als betrouwbare partner in glasoplossingen, klaar voor de toekomst.’
Elkaar aanvullen
De marktposities van beide bedrijven vullen elkaar volgens Van Moorsel perfect aan en zetten daarmee een nieuwe standaard in kwaliteit, service en innovatie. ‘Klanten profiteren van een breder assortiment, snellere levering en een nog sterkere technische ondersteuning.’ Tegelijkertijd biedt het medewerkers nieuwe groeimogelijkheden en een stabiele toekomst. De bekende namen en gezichten blijven behouden, terwijl klanten en partners profiteren van de synergie tussen beide bedrijven.
‘Krachten bundelen met Martin Glas’
‘Alles begint met een open hart. We hebben een sterk team, unieke producten, goede service, en loyale collega’s met ongekend talent.’ Dat benadrukt Suzanne Evers, waarbij zij het verband tussen inclusiviteit en zakelijk succes onderstreept. ‘Door onze krachten te bundelen, creëren we onze mensen en onszelf een toekomst vol mogelijkheden.’
‘Dezelfde visie en passie’
‘Onze bedrijven delen dezelfde visie en passie voor glas’, zegt Marcel Evers. ‘Door onze expertise te combineren, kunnen we nog betere oplossingen bieden en onze klanten op een hoger niveau bedienen. We blijven investeren in kwaliteit, duurzaamheid en innovatie.’
Wimmer Glas
Vorige maand nog meldde Martin Glas dat het zijn landelijke dekking uitbreidt met de volledige integratie van Wimmer Glas Projecten, Service Glasherstel Limburg en Wimmer Glas Handel. De bedrijven die sinds januari 2024 deel uitmaken van de groep, zijn vanaf 1 maart verder gegaan onder nieuwe namen.





Interessant, is dit voor particulieren een voordeel?