Volgende week is het in Düsseldorf weer tijd voor Glasstec. Guardian Glass presenteert op de beurs glasoplossingen en digitale hulpmiddelen voor commerciële en residentiële toepassingen en voor glasverwerkers.
De beursstand laat zien hoe Guardian Glass zijn wereldwijde productienetwerk en productportfolio combineert met lokale expertise. Het bedrijf richt zich daarbij op glasverwerkers, raamfabrikanten, gevelspecialisten en projectteams. In verschillende themagebieden toont Guardian hoe glas kan bijdragen aan een balans tussen prestaties, esthetiek, verwerkbaarheid en milieueisen. Daarbij houdt het bedrijf ook rekening met regionale behoeften.
SunGuard, NEXA en Bird1st
Tot de gepresenteerde ontwikkelingen behoren nieuwe uitbreidingen van de Guardian SunGuard-reeks met hoogwaardig dubbel- en drievoudig zilvergecoat glas. Ook Guardian NEXA is aanwezig. Dit assortiment bestaat uit glasproducten met een lagere CO2-uitstoot en richt zich op projecten waarin reductie van de milieu-impact een rol speelt.
Guardian presenteert daarnaast Bird1st vogelveilig glas. Onderdeel daarvan is de Bird1st MIRAGE-technologie, waarvan de introductie voor 2027 gepland staat. Guardian ViewBoost en Guardian PureSight richten zich op het verminderen van ongewenste reflecties en het verbeteren van visuele helderheid in architectonische toepassingen. Ook Guardian BPC maakt deel uit van de presentatie. Dit is een tijdelijke beschermende coating die tijdens transport en verwerking van gecoat glas moet helpen de efficiëntie en opbrengst te verbeteren.
Digitale hulpmiddelen en AI
Digitale hulpmiddelen vormen een belangrijk onderdeel van Guardian op Glasstec. Bezoekers kunnen kennismaken met Guardian CLARIA, de assistent van het bedrijf die gebruikmaakt van kunstmatige intelligentie (AI). Daarnaast demonstreert Guardian de Glass Visualizer en Project Locator. Deze hulpmiddelen zijn ontwikkeld om klanten toegang tot productinformatie te geven, producten te beoordelen en projecten verder uit te werken.
Glasstec is van 20 tot en met 23 oktober in Messe Düsseldorf.
Glasstec 2026: Stand 10A24




